OTEVŘENO: ST 6:00 - 14:30 412 386 202objednavky@ts-sluknov.cz

Jsme TS Šluknovslužby nejen pro naše město

Naším cílem je zajištění kvalitních služeb pro naše město a jeho občany. Ale zároveň nabízíme své služby i pro širší region Šluknovského výběžku.

ukázat co nabízíme

Staráme seo ekologickou likvidaci odpadů

Protože je pro nás ochrana životní prostředí prioritou, zapojili jsme se do projektu na snížení produkce SKO a zvýšení produkce tříděných odpadů zavedením motivačního systému ve městě Šluknově v rámci OPŽP.

Vstup do sběrného dvora

Provoz kompostárnyzařízení k výrobě rekultivačního kompostu

Kompostárna využívá ke zpracování BRO technologii kompostování v pásových hromadách na volné vodohospodářsky zabezpečené ploše.

Vstup do kompostárny
Vítáme Vás na webu <span>TS Šluknov</span>
Kdo jsme a co umímeTechnicky to zajistíme

Vítáme Vás na webu TS Šluknov

Předmětem činnosti je zabezpečení čistoty města, údržby města a veškerá další činnost pro zřizovatele. Ve volné kapacitě nabízíme své služby i ostatním zájemcům. Zajišťujeme provoz sběrného dvora, který slouží občanům města Šluknov a rovněž tak obyvatelům přilehlých obcí Císařský, Království, Kunratice, Nové Hraběcí a Rožany. Staráme se také o provoz Šluknovské kompostárny a stadionu Slávy Novotného. Také zajišťujeme údržbu a evidenci dvou hřbitovů (Šluknov a Království) včetně služeb pro nájemce.

Co nabízíme?

Nabízené služby

Doprava vozidly, výškové práce, zemní práce, pronájem kontejnérů, fekální práce, údržba zeleně, svoz odpadu a pronájem nádob a řada dalších.

Sběrný dvůr

Sběrný dvůr slouží občanům města Šluknov a rovněž tak obyvatelům přilehlých obcí Císařský, Království, Kunratice, Nové Hraběcí a Rožany.

Kompostárna

Kompostárna je zařízením k výrobě rekultivačního kompostu. Proces kompostování bioodpadů začíná při správných podmínkách samovolně.

Stadion

Technické služby zajišťují správu a údržbu areálu stadionu Slávy Novotného ve Šluknově, kde si můžete rezervovat tenisové kurty nebo hřiště na beach volejbal.

Hřbitov

Zajišťujeme údržbu a evidenci dvou hřbitovů (Šluknov a Království) včetně služeb pro nájemce. Správa hřbitovů sídlí v kanceláři v areálu Technických služeb Šluknov.

Aktuální informace

Od 1.6.2024 dochází ke změně provozní doby sběrného dvora a kompostárny

Od 1.6.2024 bude ve sběrném dvoře a kompostárně v úterý a ve čtvrtek zavřeno.

V pondělí 3. října otevíráme sběrný dvůr v areálu kompostárny

Nový sběrný dvůr s kompostárnou bude pro veřejnost otevřen v pondělí 3. října. Původní areál v Císařském tak bude sloužit už jen jako sídlo Technických služeb Šluknov.

Zobrazit všechny

Potřebujete naše služby?

Chcete dovézt písek, štěrk, kompost nebo třeba mulčovací kůru? Máte na zahradě strom, který je nutné ořezat, ale je na Vás příliš vysoký? Plánujete rekonstrukci a nevíte kam se stavebním odpadem? A nebo potřebujete například vykopat díru na bazén, jímku, nádrž na vodu. Použijte náš objednávkový formulář, který Vám to usnadní.
Rádi Vás také obsloužíme telefonicky na čísle +420 412 386 202.